Air Soft Gun Kozienice

Strona Team'ów ASG z Powiatu Kozienickiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2016-01-05 21:37:17

 KACZOR

SKOT

Skąd: Głowaczów
Zarejestrowany: 2015-12-12
Posty: 71
Punktów :   

Strzelanki

czy karabin co ma 400-410 fps jest dopuszczony do Strzelanek w budynkach jak nie jaki jest najleprzy do budynków i do lasu

Offline

 

#2 2016-01-05 23:49:07

 Jamajka_Radom

SKOT

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Strzelanki

Co do pierwszego pytania, zalecam czytanie regulaminów.

" VI. Zasada bezpiecznego strzelania

b) moc 351-400 fps, można strzelać z odległości 10 metrów, należy zachować ostrożność, w budynkach i na mniejszych dystansach odłożyć replikę i używać broni bocznej"

Tak to wygląda w Kozienicach, ale np. w Radomiu górna granica FPSów w budynkach wynosi 350. Czyli mając 410 FPS w ogóle nie postrzelasz w CQB (a przynajmniej ja się jeszcze nie spotkałem z zespołem, który by na to pozwalał).

W teorii karabin mający 380-400 FPS nada się i do lasu i do budynków, ale według mnie jest to tymczasowe rozwiązanie. W replice liczą się nie tylko FPSy, ale również długość lufy (i wiele innych, o których teraz nie będę się rozpisywał). Dłuższa, precyzyjna lufa daje lepszą celność przydatną podczas prowadzenia ognia na dłuższy dystans (las), ale jednocześnie wymusza dłuższą replikę oraz kupno droższych precyzyjnych kulek. Krótsza lufa = krótka replika którą nie będziesz zawadzał o futryny w drzwiach, oknach i wygodniej się wychylić z za rogu.

Tak więc na początek można sobie kupić karabin do lasu i do CQB (budynków), ale prawdopodobnie po jakimś czasie zapragniesz ją podrasować i kupić drugą replikę, aby mieć minimum dwie, dedykowane pod konkretny teren.

Ostatnio edytowany przez Jamajka_Radom (2016-01-05 23:53:13)

Offline

 

#3 2016-01-07 07:07:03

 KACZOR

SKOT

Skąd: Głowaczów
Zarejestrowany: 2015-12-12
Posty: 71
Punktów :   

Re: Strzelanki

Dzięki za info no to inne kryteria są niż w UK regulamin z chęcią przeczytałem  pozdrawiam

Offline

 
AIR SOFT GUN KOZIENICE

Ilość odsłon tej strony:
Darmowy licznik odwiedzin
Unikalne wejścia:
Darmowy licznik odwiedzin

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zryteberety.pun.pl www.rolnictwo2009.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.iwf.pun.pl www.gyarukei.pun.pl